Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwne jakby się nie przyznała skoro jej twarz widział cały net... Ciekawe czy z taką skruchą sama zgłosiłaby się gdyby takiego nagrania nie było, a ukazałby się sam artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukradła i nic jej nie usprawiedliwia. Z drugiej strony dobrze, że przyznała się do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo jak to było. ile razy ludzie zostawiają towar przy kasie, albo inne rzeczy na terenie sklepu. Myślę, że sprzedawczynie często przywłaszczają sobie przedmioty pozostawione przez klientów. Potem robią niewinną minę i mówią, że nie znalazły takiej rzeczy, bo " sklep nie ponosi odpowiedzialności, że rzeczy pozostawione na jego terenie" Nie róbmy wielkiego "aj waj" z tego. A ten ktoś następnym razem niech pilnuje swych rzeczy. Bez sensu. Współczuję tej kobiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czasy.ja kilka lat temu dokładnie 5.robiłam zakupy w realu.poszłam mierzyć ubranie to przymierzając kiedy weszłam wisiała w niej damska torebka, stałam pół godziny nikt po nią niewypał.więc wzięłam i odniosłem ją do informacji.pani z informacji wzięła dane z dowodu i wyczytałam kobietę przez mikrofon.kiedy kobieta zjawiła się przy informacji jeszcze na mnie nakrzyczała że ją wzięłam.powiedziała jej pracownica realu,proszę pani pani powinna się cieszyć że ta pani znalaźła i oddała i że uczciwa osoba, bo inna by wyszła nie zgłaszając nikomu z pani torebką.więc takie dostałam podziękowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem do końca niektórych komentarzy, ludzie ogarnijcie się !!!! To że inni kradną to daje przyzwolenie na kradzież też nam !!!!! Przeraża mnie że ludzie w Polsce tak się zachowują i mają taki tok myślenia :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobieta powinna zostać ukarana !!! Bo jeżeli została tylko pouczona to znaczy że nasz system sprawiedliwości to jedna wielka porażka. Inni mogą wyciągnąć z tego takie np wnioski : "można kraść, a jak mnie przyłapią na gorącym uczynku to przyznam się, okażę skruchę i uniewinnią mnie ...." CHORE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale to złodziejka ! Znalazła to w sklepie i powinna oddać przy kasie a że nie oddała to znaczy że ukradła i to jest właśnie ZŁODZIEJKA ! 
nie nie jest ;) to bylo przywlaszczenie - ii to wlasnie pokazuje nagranie .. przywlaszczenie:) weszla w posiadanie tego tabletu legalnie :) wiec tak naprawde moze was pozwać za naruszenie dobr osobistych :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła złodziejka i to wszystko.Znajomi już jej nigdy nie zaufają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo gazeta nazywa kobietę złodziejką,ale jak na górze kradną miliony to sa anonimowymi.Radziłbym wyhamować używanie takich słów.O czymś świadczy fakt ,że osoba się zgłosiła i powiedziała ,co o tym myśli.Czy tak p[ostępuje złodziej???
Bo sie zesr.. ła jak jej r.. ło w necie było... nawet rym wyszedł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...